fbpx

טרמפולינה במבצע

הורים רבים מחפשים פתרונות לפעילות ילדים. טרמפולינה לחצר היא בילוי מועדף, שמספק כיף ופעילות אירובית, תוך כדי בטיחות מירבית. חברת BERGמעניקה את הפתרון המושלם

הקיץ מגיע ויש צורך במציאת פעילויות לילדים. העסקת הילדים היא עבודה לא פשוטה, מפני שחשוב לשמור עליהם שלא ייפגעו, שיהנו ושיפיקו משהו מעבר לסתם כיף. טרמפולינה לחצר במבצע היא התשובה המושלמת. אין ילד שלא אוהב לקפוץ בטרמפולינה – זוהי פעילות כיפית, שנותנת ערך מוסף של פעילות ספורטיבית.
להורים רבים יש חששות מקניית טרמפולינה, מבחינה בטיחותית ומבחינת המחיר שלה, אך זה חשש אותו צריך להפריך לפני הכל. טרמפולינות מקצועיות מתמקדות היום בבטיחות, יש להם רשת בטיחות והמון מנגנונים אפקטיביים גם נגד שימוש אינטנסיבי. הטרמפולינות בטוחות, מוגנות עמידות ומחזיקות לאורך זמן. כיום, יש הרבה מאוד יבואנים של טרמפולינות, אך רק בחברת BERG דואגים לבדוק את הטרמפולינות לפני המכירה, לבצע בדיקות איכות וגם לספק טרמפולינה במבצע כדי להעניק ללקוח מחיר אטרקטיבי וחווית קנייה מהנה. איכות הרשתות, הקפיצים והמשטחים נבדקת בקפדנות והמטרה היא להעניק חוויה כיפית, אך בעיקר בטוחה.

ספורט אולימפי

למי שלא יודע, קפיצה בטרמפולינה היא אפילו ספורט אולימפי. מדובר בספורט מרשים ויפה מאוד לעין. עם קצת אימון, אפשר לפתח יכולות אתלטיות מרשימות, כולל חיזוק השרירים ופיתוח הגמישות, וכל זה, במסגרת כיפית ומהנה. כל פעילות ספורטיבית היא מבורכת בימים אלו, בהם הילדים מבלים את מרבית זמנם מול המחשב, קונסולת המשחק והטלפון הסלולרי.
נקיית טרמפולינה לחצר במבצע תעזור לילד לעשות פעילות ספורטיבית, גם אם הוא מתנגד לה באופן נחרץ. קפיצות על טרמפולינה, גם אם למספר דקות בלבד, היא פעילות אירובית ששווה ערך למספר דקות ריצה. לאט לאט, הכושר של הילד יעלה, הוא יפתח שרירים וסיבולת, ויעשה זאת בפעילות מהנה וכיפית, שלא דורשת ממנו יותר מדי.
להמון אנשים יש מקום בחצר שהוא אינו מנוצל ומחכה שיטפלו בו. במקום להשתמש בעוד עציץ, זר פרחים או שיח, אפשר לקנות פריט פרקטי ומהנה לילדים. הילד יהפוך בין רגע ללהיט של השכונה, תוכלו לערוך מסיבות ילדים מבלי צורך להזמין אמן, ותעשו כל זאת בביטחון מלא שהטרמפולינות הן בטוחות לשימוש של מספר ילדים במקביל.

נבדק ונוסה

אצל חברת BERG תקבלו מוצר איכותי מאוד, שנבדק ונוסה, ונמצא מתאים לשימוש של ילדים. החשש עובר והילד מרוויח. הטרמפולינות של BERG עמידות לכל מזג אוויר, בין אם חם או קר, הן אינן מחלידות ולא נדבק אליהן אבק, כל עוד הן נמצאות בשימוש מינימלי. בחנויות BERG ניתן לבצע קפיצת ניסיון ולהיווכח בחוזק ובאיכות של המוצר.
החברה מבצעת לא מעט הנחות מתקופה לתקופה ואפשר למצוא טרמפולינה במבצע וליהנות ממחירים נוחים לכל כיס. אין ילד שלא אוהב לקפוץ, אין אדם שלא זקוק לפעילות גופנית וזו דרך יעילה וטובה לשרוף קלוריות ולפתח שרירים בגוף תוך כדי פעילות כיפית ומהנה למשפחה ולחברים. קנו לכם טרמפולינה לחצר במבצע ולא תצטערו. ההנאה היא מושלמת לכל ילד והכי חשוב – השימוש הוא בטוח.

יש לך שאלה?
אנחנו פה

מי אנחנו...

לשחק זה כייף! לשחק בחוץ זה הכי כייף.
חברת ” צעצועי ברג – Berg Toys ” מהולנד התחילה כאשר נער בן 15 החליט להגשים את חלום ילדותו, כמו ילדים רבים גם הוא חלם על מכונית משלו, הוא החליט להפסיק לחלום ולבנות אחת. אחרי שעות ארוכות של תכנון בניה והרכבה הוא בנה את המכונית הראשונה שלו.

המכונית הזו הייתה הצלחה כל כך גדולה בין הילדים ובמהרה הוא בנה עוד שני מכוניות וההמשך כמו שאומרים הוא היסטוריה.
אני הייתי כל כך צעיר כשבניתי את המכונית הראשונה שלי, לא היה לי מוסג שאני “הנק ואן דן ברג” אהיה יום אחד מנהל ובעלים של חברת צעצועים בין לאומית המוכרת ב 40 מדינות ברחבי העולם
אחרי 20 שנה אני עדיין בונה מכוניות לילדים וזוכה ליראות אותם נהנים ממגוון המוצרים שלנו.

בנוסף למכוניות הפדלים “ברג טוייס” מיצירת מגוון מוצרים רחב כגון: טרמפולינות, קורקינטים, עגלות ועוד מוצרים רבים אשר זוכים לשבחים רבים בעולם.

” Berg Toys ” צמחה מחלומו של נער אחד, והיום היא החברה המובילה בעולם ליצור משחקים וצעצועים לחצר. ילדים מכל העולם נהנים במשך שנים ממוצרי החברה.

יש לך שאלה? נשמח לענות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות